תחום התמחותמשפט מסחרי

המשרד בעל ניסיון רב בהענקת שירותים משפטיים היקפיים ומלאים לתאגידים, החל מהקמת התאגיד (חברה בע”מ, עמותה, שותפות רשומה) דרך גיוס העובדים וכמובן הליווי משפטי השוטף לארגון, הכולל הן את כל הנוגע במערכת יחסי העבודה הפנימיים שבין החברה לעובדיה והן את פעילות התאגיד מול גורמי חוץ.

משפט מסחרי

המשרד מעניק לתאגיד ליווי משפטי מסחרי שוטף מול גורמי החוץ – לקוחות, ספקים, רשויות, בנקים, גופי ממשל, מוסדות, נושים, כלל הציבור ו/או כל גורם אחר – בעריכת הסכמים, בקשרים שוטפים וכן בניהול סכסוכים בבתי הדין לעבודה ובבית המשפט, לרבות הוצאה לפועל של פסקי דין.

וכן ליווי משפטי בתוך התאגיד במישור יחסי העבודה הכולל הידרשות מידית לכל שאלה או בעיה העולות חדשות לבקרים בין מעסיקים לעובדים, בדגש על היכרות מעמיקה עם חוקי המגן ועם החקיקה והפסיקה העדכנית בדיני העבודה. המשרד מנסח חוזי העסקה על סוגיהם, מלווה ובוחן סוגיות של התאמה לחובת הסכמי העסקה, הליכי שימוע ופיטורים, סוגיות של פרטיות העובד מול קניין המעסיק, סוגיות בעבודת נשים, שירות מילואים ועוד.

המשרד מנוסה גם בליווי וייעוץ משפטי אישי וצמוד למשפחות ולעסקים שבבעלותן, בכל ההיבטים הנדרשים, לרבות חוזים מסחריים של רכישה ומכירה של העסקים, עסקאות מקרקעין וכן חוזים בעניינים אישיים כהסכמי פירוק, הסכמי ממון, צוואות ומימושם.

https://bouzaglo-law.com/wp-content/uploads/2018/08/photo-1519748174344-16e5d53bda7a.jpg

אודותינו

צ’רלי בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון

המשרד מתמחה במשפט מסחרי (תאגידים), דיני עבודה, דיני חוזים, נזיקין, זכויות יוצרים, לשון הרע, הגנת הפרטיות, דיני תקשורת, משפט וספורט, מקרקעין, משפט מנהלי, גישור ושירותי נוטריון.

משרדנו מאפשר נגישות, זמינות ונוחות רבה מאד לצורך מתן השירותים המשפטיים.

שלחו לנו הודעה

    כל הזכויות שמורות © צ’רלי בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון | עוצב ופותח על ידי סולה
    Skip to content