תחום התמחותדיני התקשורת

לאור ניסיונם האישי של עו”ד בוזגלו ועו”ד גרין בגופי התקשורת הכתובה והאלקטרונית המובילים בישראל (רשות השידור, קול ישראל, ערוץ 2, עיתון הארץ) אך טבעי כי תחום זה מוכר ונהיר להם על מורכבותו ואופיו המיוחד.

צריך שתהיה כותרת

הבנת התחום משתרעת על פני היכרות עם הרגולציה לרבות חקיקה והפסיקה הנוגעות לתחום והבנה מעמיקה של בעלות צולבת, עקרונות חופש הביטוי והעיתונות, דיני לשון הרע, פרטיות, דיני החסיונות וכללי איסור פרסום ועוד.

ההיכרות עם התחום נוגעת גם לאופי העבודה הייחודי לגופי התקשורת השונים ולרגולציה של כל תחום: עיתונות, טלוויזיה, רדיו, סלולאר, אינטרנט – המכתיב את אופי ההעסקה, ובכלל זה התייחסות לקניין רוחני ולזכויות יוצרים, ויצירת הסכמי העסקה ייחודים, לדוגמה: הסכמים מול גופי התקשורת, הסכמי טאלנטים, הסכמי ייצוג לזמרים, שחקנים ולניצבים, הסכמים עבודה עם גורמי הפקה שונים בהתאם לכללי האיגודים המקצועיים וכד'.

https://bouzaglo-law.com/wp-content/uploads/2018/08/je-suis-charlie-1.jpg

מן העיתונות

כתבות פרסומים ועוד
https://bouzaglo-law.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-black.png

פרסמו תמונות מפוברקות של יועץ תקשורת – ויפצו אותו ב-200 אלף שקל

שני בלוגרים יידרשו לפצות את דובר איגוד העובדים הסוציאליים דוד גולן, שתבע אותם על לשון הרע. זאת לאחר שאלה פרסמו, בין היתר, תמונות ערוכות שלו לצד גברים עירומים משום ששירותי הרווחה הוציאו את ילדיה של אחת מהם מחזקתה

אודותינו

צ’רלי בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון

המשרד מתמחה במשפט מסחרי (תאגידים), דיני עבודה, דיני חוזים, נזיקין, זכויות יוצרים, לשון הרע, הגנת הפרטיות, דיני תקשורת, משפט וספורט, מקרקעין, משפט מנהלי, גישור ושירותי נוטריון.

משרדנו מאפשר נגישות, זמינות ונוחות רבה מאד לצורך מתן השירותים המשפטיים.

שלחו לנו הודעה

    כל הזכויות שמורות © צ’רלי בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון | עוצב ופותח על ידי סולה
    Skip to content