תחום התמחותמשפט וספורט

תחום התמחות ייחודי למשרדנו הוא דיני משפט וספורט, ענף משפטי מולטי-דיסציפלינרי ומרתק, המשלב בין דיני עבודה, דיני חוזים, דיני הקניין, דיני הנזיקין, וכן נוגע רבות בשאלות הנובעות מחוקי היסוד של חופש העיסוק וכבוד האדם. עו''ד בוזגלו כיהן כיו''ר ועדת משפט וספורט בלשכת עורכי הדין משנת 2007 ועד לשנת 2011.

ליווי משפטי לקבוצות ולספורטאים

המשרד העניק ומעניק ליווי משפטי לקבוצות ולספורטאים נבחרים כגון: צמד הטניסאים אנדי רם ויוני ארליך (זוכי אליפות ווימבלדון לזוגות), הספורטאים: מאור בוזגלו, חן עזריאל, ברוך דגו, עומרי קנדה, קבוצת הפועל כפר סבא, עירוני טבריה, המאמן רון ציבלין, ועוד רבים וטובים בתחום הכדורגל.

המשרד ליווה באופן אישי ושוטף את השחקן מאור בוזגלו מאז היותו בן 17, עת הושאל לקבוצת הכדורגל בני סכנין, ובהסכם המכירה לקבוצת מכבי תל אביב בשנת 2008 (למשך 3 עונות) בסכום החוזה הגבוה ביותר שנערך אי פעם עם שחקן בישראל ובהמשך בהחתמתו בקבוצת הפועל באר שבע וזכייתו בשתי אליפויות עימה.

ייצוגו של מאור בוזגלו הוביל לתקדים משפטי חשוב (הנלמד כיום במסגרת דיני החוזים באוניברסיטאות) בכל הקשור להסכם למכירת זכויותיו הכלכליות של קטין ע"י הוריו. כך בפסק בוררות של כב' השופט בועז אוקון נקבע כי בהסכם שנחתם עם מאור בהיותו קטין בן 13, הסכם שהקנה 50% מן הזכויות ב"כרטיס השחקן" של מאור לאיש עסקים יש משום שעבודו של הקטין. בעקבות כך שונה סעיף 6 ח' לתקנון הרישום של התאחדות לכדורגל לעניין צמצום הגורם המחזיק בזכויות הקנייניות ב"כרטיס השחקן".

עו"ד בוזגלו פעל רבות להנחלת ערך השקיפות והביקורת של התנהלות הבוררים במסגרת בוררות החובה הקיימת בהתאחדות לכדורגל, ולאור העתירה המנהלית שהגיש עו"ד בוזגלו בשנת 2014 לבית המחוזי בתל אביב, הביא לכך שנתקבלה ההחלטה כי על ההתאחדות לכדורגל החובה לאפשר לצדדים בבוררות לפרסם את פסק הבוררות, ובכך ליצור שקיפות וביקורת על פסקי הבוררות במסגרת ההתאחדות לכדורגל.

קרדיט תמונה: ויקיפדיה

תמונה: ויקיפדיה

ייצוג טאלנטים

המשרד גם מייצג טאלנטים בחוזי פרסום והענקת חסויות. ייצוג טאלנטים הוא עניין מורכב ומיוחד ויש להתייחס לכך ברגישות רבה מעבר לחוזה רגיל. היות ומדובר באדם מוכר אשר מפרסם מוצר כלשהו, דה פקטו המוצר הופך להיות האישיות של המיוצג, ולפיכך חובה להתאים את הערכים של האדם המייצג למוצר המיוצג, וכך לקבל את התוצאה המיטבית בעבור שני הצדדים לחוזה הטאלנטים.

כך ייצג המשרד את מאור בוזגלו מול חברת PMI סחר וייזום בע"מ כאשר פרסם את אלבום "קלפי הסופרגול" בשנת 2008, ובשנת 2007 קישר בין בוזגלו לחברת הביטוח "9 מיליון" למסע פרסום לחברת הביטוח.

כמו כן כך המשרד קשר בשנת 2008 בין חברת הספורט FILA שבבעלות האחים איראני, לבין אנדי רם ויוני ארליך להסכם חסות וקמפיין לקידום מכירת מוצרי FILA בישראל.

צילום עמית מצפה
צילום: עמית מצפה

אודותינו

צ’רלי בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון

המשרד מתמחה במשפט מסחרי (תאגידים), דיני עבודה, דיני חוזים, נזיקין, זכויות יוצרים, לשון הרע, הגנת הפרטיות, דיני תקשורת, משפט וספורט, מקרקעין, משפט מנהלי, גישור ושירותי נוטריון.

משרדנו מאפשר נגישות, זמינות ונוחות רבה מאד לצורך מתן השירותים המשפטיים.

שלחו לנו הודעה

    כל הזכויות שמורות © צ’רלי בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון | עוצב ופותח על ידי סולה
    Skip to content