תחום התמחותלשון הרע

משרדנו ייצג בהצלחה שורה של לקוחות אשר נפגעו מפרסום לשון הרע, פגיעה במוניטין שלהם ומהפרת זכותם לפרטיות.
“חופש הביטוי אינו חופש הביזוי“

כב' השופט ריבלין 

בפרשת בן גביר

הזכות לשם טוב והזכות לפרטיות הן זכויות ייחודיות אשר ניתן להגן עליהן באמצעות חוקים פרטיקולריים ודיני הנזיקין, ולתבוע פיצוי גם בלי להוכיח שנגרם לתובע נזק כספי (בדומה להפרת זכויות יוצרים).

משרדנו מתמחה בדיני לשון הרע ופרטיות ונגזרותיהן, ובהן למשל זכות הפרסום המקנה לאדם מפורסם את הזכות שלא ייעשה שימוש בשמו או בדמותו ללא הסכמתו.

כך למשל ייצג המשרד בהצלחה רבה במספר תביעות את הפרופ' רפי קרסו, אשר מפאת פרסומו יש וגורמים מסחריים עושים שימוש אסור בדמותו כ"ממליץ" למוצריהם. כמו כן ייצג המשרד גורמי רווחה אשר נפלו קורבן לפרסומים בוטים ומזעזעים באתרי אינטרנט ובמדיה החברתית, תביעות שבהן נפסקו לתובעים פיצויים של עשרות אלפי שקלים.

כמו כן, בשל אופיים המיוחד של יחסי עבודה, בייחוד בתחומי התקשורת וההיי-טק לרבות בדרגות ניהול בכירות, יש קשר הדוק בין דיני עבודה לדיני לשון הרע, הגנת הפרטיות וזכויות יוצרים. משרדנו מתמחה בארבעת התחומים ובאופן שבו הם משליכים זה על זה כך שייצוג הלקוחות הוא מיטבי.

https://bouzaglo-law.com/wp-content/uploads/2018/08/צילום-2.jpg

אודותינו

צ’רלי בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון

המשרד מתמחה במשפט מסחרי (תאגידים), דיני עבודה, דיני חוזים, נזיקין, זכויות יוצרים, לשון הרע, הגנת הפרטיות, דיני תקשורת, משפט וספורט, מקרקעין, משפט מנהלי, גישור ושירותי נוטריון.

משרדנו מאפשר נגישות, זמינות ונוחות רבה מאד לצורך מתן השירותים המשפטיים.

שלחו לנו הודעה

    כל הזכויות שמורות © צ’רלי בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון | עוצב ופותח על ידי סולה
    Skip to content