תחום התמחותהגנת הפרטיות

זכותו של אדם להיעזב לנפשו –
"The Right to be Let Alone"

צריך שתהיה כותרת

בעידן תקשורתי של שליטת הרשתות החברתיות, גידול התכנים באינטרנט, ריבוי תכניות הריאליטי בטלוויזיה, החיבור התמידי לתוכנות הוואטסאפ והאינסטגרם, נדמה שהמונח "פרטי" הולך ונמוג מהעולם.

אבל דווקא עכשיו יש חשיבות עצומה להגנת הפרטיות, וכן לזכותו של אדם להיעזב לנפשו – "The Right to be Let Alone" – כדברי שופט בית המשפט העליון האמריקאי לואי ברנדייס והמשפטן סמואל וורן, במאמרם משנת 1890   THE RIGHT TO PRIVACY אשר לימים עיקריו באו לידי ביטוי בחוקי הגנת הפרטיות בדמוקרטיות בעולם.

חשיבותה של הזכות לפרטיות – אחת מזכויות הפרט החשובות ביותר וערך חשוב בדמוקרטיה – גדולה מתמיד היום, גם לנוכח המתח התמידי בינה לבין שלום הציבור או זכות הציבור לדעת או כל זכות מתנגשת אחרת. האם ראוי להשתמש בפרטיו האישיים של אדם לצורכי מאגרי מידע? האם מותר להשתמש בצילום של אדם ללא ידיעתו לצורך קמפיין פוליטי? משרדנו עוסק בדיני הגנת הפרטיות ובתחומים המשיקים להם (לשון הרע, קניין רוחני ודיני העבודה) ובכך מעניק מטרייה משפטית רב-תחומית ללקוחותינו.

https://bouzaglo-law.com/wp-content/uploads/2018/08/photo-1519781139229-dd3b271e0b7f.jpg

אודותינו

צ’רלי בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון

המשרד מתמחה במשפט מסחרי (תאגידים), דיני עבודה, דיני חוזים, נזיקין, זכויות יוצרים, לשון הרע, הגנת הפרטיות, דיני תקשורת, משפט וספורט, מקרקעין, משפט מנהלי, גישור ושירותי נוטריון.

משרדנו מאפשר נגישות, זמינות ונוחות רבה מאד לצורך מתן השירותים המשפטיים.

שלחו לנו הודעה

    כל הזכויות שמורות © צ’רלי בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון | עוצב ופותח על ידי סולה
    Skip to content