תחום התמחותגישור

עו''ד בוזגלו בעל תעודת מגשר מטעם לשכת עורכי הדין ותעודה על היותו נכלל ברשימת המגשרים (בשנת 2007) מטעם הנהלת בתי המשפט.

לעו"ד בוזגלו ניסיון רב בתחום הגישור עוד במסגרת טרום התמחותו בבית משפט השלום בתל אביב (בשנת 2004) גישר עו"ד בוזגלו בהצלחה רבה בלא מעט תיקים והביא לסיומם המהיר.

עו"ד בוזגלו עוסק בפתרון מחלוקות בין צדדים עסקיים, וכן בגישור בפתרון מחלוקות בין בני זוג פרטיים הפונים אליו ומעוניינים להיפרד ולהתגרש בהסכמה, תוך עריכת הסכם פירוד הנעשה באופן דיסקרטי, ברגישות והבנה עמוקה למצב הצדדים ולצאצאיהם, כל זאת במטרה להסדרת עתידם בצורה המיטבית ככל שניתן. הליך אשר מעבר ליעילותו המוכחת, הינו מהיר ומפחית מאד בעלויות בני הזוג.

עו"ד בוזגלו החל את דרכו בתחום הגישור עוד בטרום התמחותו אצל כבוד השופט רחמים כהן והינו בעל תעודת מגשר מוסמך מטעם בית המשפט משנת 2007 ומאז עוסק בגישור בהצלחה.

מוסד הגישור הינו ייחודי ומומלץ מאד בשל יתרונותיו הרבים לעומת ההליכים בבית המשפט, כך למשל:

 • הגישור הינו הליך וולונטרי ונעשה מתוך רצון חופשי לחלוטין ומטרתו למצוא אפשרות לסיים את הסכסוך בדרך של הסכמה המקובלת על הצדדים מחוץ לכותלי בית המשפט.
 • הואיל והצדדים מגיעים יחדיו להסכמה בפתרון הסכסוך ואינו נכפה עליהם על ידי המגשר, מכאן שאין אפשרות כי צד מסוים לא יהיה מרוצה מההסכם שיתקבל בגישור.
 • הליך הגישור מתנהל באווירה בלתי פורמאלית במשרדי המגשר שהוא צד נייטרלי, ובאמצעות שיחות משותפות של הצדדים ביחד עם המגשר ומשיחות נפרדות של כל אחד מהצדדים עם המגשר בנפרד, מה שמאפשר לכל צד ביטוי מלא של טענותיו כולל הידיעה שהמגשר אכן מבין את טענותיו.
 • מעקרון הרצון החופשי של הליך הגישור נגזר, כי לכל צד הזכות לסיימו בכל עת ללא כל התחייבות.
 • על כל הליך הגישור חל חיסיון מלא ובמקרה של אי הצלחת הגישור התיק חוזר להתנהל בבית המשפט ועל הצדדים חל איסור להביא את מה שנדון בגישור לבית המשפט.
 • עלות הליך הגישור נמוכה מאד בהשוואה להליך הרגיל בבית המשפט.
 • הליך הגישור הוא מהיר מאד (ימים) בהשוואה להליך הרגיל בבית המשפט (שנים) וחוסך את כל הליך מתן התצהירים והראיות וחקירת העדים בבית המשפט עם כל הקושי ואי הנעימות המתלווה לכך.
http://bouzaglo-law.com/wp-content/uploads/2020/09/צרלי-בוזגלו-גישור.jpg

אודותינו

צ’רלי בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון

המשרד מתמחה במשפט מסחרי (תאגידים), דיני עבודה, דיני חוזים, נזיקין, זכויות יוצרים, לשון הרע, הגנת הפרטיות, דיני תקשורת, משפט וספורט, מקרקעין, משפט מנהלי, גישור ושירותי נוטריון.

משרדנו מאפשר נגישות, זמינות ונוחות רבה מאד לצורך מתן השירותים המשפטיים.

שלחו לנו הודעה

  כל הזכויות שמורות © צ’רלי בוזגלו, משרד עורכי דין ונוטריון | עוצב ופותח על ידי סולה
  Skip to content